Začínáme s prvními kurzy pro učitele cizích jazyků

V průběhu dubna a května se uskuteční v radotínské pobočce agentury Channel Crossings první tři vzdělávací akce pro učitele cizích jazyků ZŠ a SŠ ze Středočeského kraje.


Internet jako zdroj informací, rad a inspirace pro učitele (3.4.2009)

První se série čtyřhodinových metodických seminářů se uskuteční 3. dubna od 10:30 do 14:00 a věnovat se bude především tématu využití internetu jako zdroje cenných informací o nových učebních materiálech, výukových metodách, námětech pro projektovou výuku. Seminář bude také přínosný pro učitele, kteří chtějí prostřednictvím internetu sdílet své zkušenosti a nápady s ostatními učiteli.

Více informací naleznete zde


Využití moderní technologie v jazykové výuce (22.5.2009)

Tento seminář je určen jak pro technické nadšence, kteří moderní technologie běžně zapojují do hodin cizích jazyků, tak i pro učitele, kteří s jejich užíváním nemají zkušenosti, ale rádi by s o nich dozvěděli více a mají zájem jimi obohatit vlastní výuku a podpořit motivaci studentů.
Účastníci budou mít možnost prakticky si vyzkoušet jednotlivé technologie a získají cenné informace o možnostech jejich využívání při výuce cizích jazyků.

Více informací naleznete zde


Ukázka realizace jazykového projektu – Rádio, které tvoříme sami (17.4.2009)

17. dubna se uskuteční první celodenní ukázka projektové výuky v anglickém jazyce, která bude pro učitele inspirací a návodem, jak lze jednoduchým způsobem zrealizovat jazykový projekt s vlastními studenty.
Ukázku povedou zkušení lektoři agentury Channel Crossings a projektu se zúčastní studenti Gymnázia Oty Pavla z pražského Radotína.

Více informací naleznete zde