Pozvánka ke kulatému stolu pro vedoucí pracovníky škol Středočeského kraje


Dovolujeme si Vás pozvat na setkání vedoucích pracovníků škol Středočeského kraje, realizované formou kulatého stolu a zaměřené na diskusi nad novými možnostmi využívání projektové výuky na základních a středních školách.Setkání pořádáme na úvod projektu ‘Projektová výuka jazyků v praxi aneb učíme se trochu jinak‘, který je určen pro učitele cizích jazyků ve Středočeském kraji a jehož cílem je představit učitelům v tématicky a prakticky zaměřených ukázkách projektové výuky a metodických seminářích, akreditovaných v systému DVPP, různé aspekty a možnosti efektivního využívání projektové výuky.

Projekt realizujeme v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, který je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Všechny realizované akce budou proto v rámci projektu pro zájemce z řad učitelů zcela ZDARMA.

Před vlastní realizací plánovaných vzdělávacích akcí pro učitele jsme připravili úvodní setkání určené právě Vám, ředitelům a zástupcům škol, na jejichž pracovníky je projekt zaměřen. Na setkání bychom Vám rádi blíže představili nejen plánované projektové aktivity a zázemí, v němž budou vzdělávací akce pro učitele probíhat, ale chtěli bychom se s Vámi podělit také o naše zkušenosti s přípravou a realizací projektů spolufinancovaných z Evropského sociálního fondu a prodiskutovat možnosti, které v rámci rozvoje vzdělávání pedagogických pracovníků mohou školy v současnosti využívat.

V případě Vašeho zájmu můžete také využít možnost realizace projektových aktivit přímo na Vaší škole, kam za Vašimi pedagogy rádi přijedeme a projektové aktivity připravíme na míru dle Vašich požadavků a časových možností.