Realizované kurzy

Jak rozmluvit žáky v cizím jazyce?

Jak motivovat žáky ke spontánnímu jazykovému projevu a kdy dbát v projevu na přesnost a kdy na plynulost se dozvěděly účastnice dalšího metodického semináře, který se konal v pátek 1. 10. 2010 v radotínské pobočce jazykové školy Channel Crossings.
Další informace...

Netradiční turistický průvodce

V pátek 17. 9. 2010 se radotínská pobočka jazykové školy Channel Crossings opět stala dějištěm jazykového projektu v angličtině, kterého se zúčastnili učitelé základních i středních škol Středočeského kraje, kteří spolupracovali se studenty Gymnázia Oty Pavla v Radotíně.
Další informace...

Jarní semináře pro učitele

Od února 2010 proběhly další tři semináře pro učitele škol Středočeského kraje a jarní semestr bude zakončen májovým kurzem o výuce skupin s různou úrovní znalostí a dovedností.
Další informace...

Tvořivý podzim aneb ohlédnutí za prvním rokem

Rok 2009 byl pro účastníky, lektory i organizátory projektu „Projektová výuka jazyků v praxi“ rokem plným nových poznatků a zkušeností. Celkově jsme uspořádali šest metodických seminářů pro pedagogy ZŠ a SŠ Středočeského kraje a také dva projektové dny, kdy učitelé společně se studenty pražského gymnázia tvořili rádiové vysílání a elektronický newsletter.
Další informace...

Jak se stát novinářem

Snad každý z nás měl v dětství vysněné povolání a toužil si vyzkoušet různé profese. My jsem se rozhodli, že umožníme účastníkům jednodenního projektu „Čtěte náš zpravodaj aneb jak se dělají noviny“ zkusit si práci žurnalistů.
Další informace...

Moderní technologie ve výuce

Druhý metodický seminář věnovaný dalšímu vzdělávání pedagogických pracovníků Středočeského kraje v oblasti využívání informačních a komunikačních technologií nejen v jazykové výuce se uskutečnil 22. května 2009.
Další informace...

Channel Crossings na vlnách radiového vysílání

17. dubna se stala radotínská pobočka agentury Channel Crossings sídlem tří radiových stanic, které během tohoto dne vytvořily speciální anglické vysílání pro učitele škol Středočeského kraje.
Další informace...

Úspěšné zahájení cyklu metodických seminářů

Na počátku dubna se uskutečnil v jazykové a vzdělávací agentuře Channel Crossings první ze série dvanácti metodických seminářů „Internet jako zdroj informací, rad a inspirace pro učitele“, na který zavítali učitelé základních i středních škol z různých měst Středočeského kraje, mezi nimiž byla například Příbram, Březnice, Milín, Sojovice, Vrbová Lhotá či Kouřim.
Další informace...