Pozvánky na kurzy

Angličtina aktivně - inspirace do vaší výuky

Představujeme vám projekt ANGLIČTINA AKTIVNĚ, který vás zavede do světa netradičních způsobů výuky angličtiny. Ty pomohou žákům aktivně používat cizí jazyk a pootevřou jim bránu k dalšímu poznávání.

Během tříletého projektu pro žáky a učitele druhého stupně základních škol byly vytvořeny čtyři inovativní výukové materiály. Nově vytvořené materiály pomáhají žákům aktivně rozvíjet komunikativní kompetenci v angličtině, na druhou stranu také ukazují učitelům příležitosti a možnosti, jak své hodiny angličtiny udělat o něco zajímavější, pestřejší a zábavnější.
Další informace...

Představujeme vám projekt Impuls aneb Angličtina pro učitele

Pracovníci jazykové a vzdělávací agentury Channel Crossings připravili v rámci OPVK projekt Impuls, který se zaměřuje na zvýšení znalostí angličtiny a je určen učitelům ve Středočeském kraji.

Hlavním cílem projektu je podpora profesního rozvoje učitelů ZŠ i SŠ Středočeského kraje v anglickém jazyce. Dílčím cílem projektu je vyškolení jazykových poradců, kteří budou podporovat systematické jazykové vzdělávání kolegů-učitelů během projektu a podpoří tak udržitelnost jazykového vzdělávání na školách.
Další informace...

Podzimní kurzy 2010


Další informace...

Nové kurzy v roce 2010

Do nového roku vstupujeme s novými vzdělávacími kurzy a srdečně zveme všechny učitele nejen cizích jazyků ze ZŠ a SŠ Středočeského kraje do jazykové školy Channel Crossings v Praze 5-Radotín. Pokud bylo i Vaším novoročním předsevzetím dále se vzdělávat, neváhejte se přihlásit a zúčastnit se nových metodických seminářů.
Další informace...

Začínáme s novými kurzy

Začíná další školní rok a s ním i nové vzdělávací semináře a ukázky projektové výuky pro učitele nejen cizích jazyků na ZŠ i SŠ Středočeského kraje.
Další informace...

Začínáme s prvními kurzy pro učitele cizích jazyků

V průběhu dubna a května se uskuteční v radotínské pobočce agentury Channel Crossings první tři vzdělávací akce pro učitele cizích jazyků ZŠ a SŠ ze Středočeského kraje.
Další informace...