Konference

Netradiční výuka cizích jazyků spěje ke svému závěru

Nuda ve škole? Asi každý z nás to zažil a vyvarovat se jí vyžaduje mnoho sil a energie, které se učitelům mnohdy nedostává. Často však stačí opustit všední stereotyp a podělit se o své zkušenosti s dalšími kolegy třeba při účasti na metodickém semináři. Nové nápady a inspirace pro zajímavou výuku pak na sebe nedají dlouho čekat.
Další informace...

Projekt v praxi na výroční konferenci MŠMT ČR

24. března 2010 se v Praze uskutečnila konference Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost s názvem Vzdělávání pro každého. Jedním z prezentujících byla i jazyková škola Channel Crossings.
Další informace...

Ředitelé středočeských škol zavítali do Channel Crossings

V pátek 6.února přivítala radotínská pobočka agentury Channel Crossings ve svých prostorách téměř třicet vedoucích pracovníků ZŠ a SŠ ze Středočeského kraje, kteří přijali účast na úvodním setkání k nově realizovanému vzdělávacímu projektu pro učitele.
Další informace...

Pozvánka ke kulatému stolu pro vedoucí pracovníky škol Středočeského kraje

Zúčastněte se úvodního setkání vedoucích pracovníků škol Středočeského kraje a podílejte se spolu s námi na realizaci projektových aktivit, které jsou zaměřeny na nové možnosti využívání projektové výuky cizích jazyků na základních a středních školách.
Další informace...